Pilski Okręgowy Związek Żeglarski

Kurs na stopień Żeglarza Jachtowego

KŻ ŻAGIEL OD 3 lutego w świetlicy przy ul. Dąbrowskiego 6 w Wałczu o godzinie 15.00 organizuje cotygodniowego ok. trzygodzinne spotkania w ramach części teoretycznej Kursu na stopień Żeglarza Jachtowego. Przewidywane jest 7-8 spotkań, a dalsza część praktyczna w czerwcu lub lipcu na Bytyniu w Drzewoszewie. Instruktor kol. Jarosław Gawrysiak. Koszt kursu 1500 zł.
Tel. 605599363

XILV Żeglarskie Otwarte Turystyczne Mistrzostwa Pilskiego OZŻ w Klasie OMEGA Standard IV REGATY O ZŁOTĄ KORONĘ ROGOŹNA W KLASIE OMEGA SPORT, STANDARD I KLASYCZNA

rogozno omega 3cedf

wyniki w pdf >TUTAJ <<

Klasyfikacja końcowa najlepszych sterników Okręgu Pilskiego w sezonie 2023 - końcowa

OPP do lat 11

 

Krzysztof Pertek Neptun Wągrowiec 173 12 12 19 29 27 21 26 27
Bartosz Bochra Neptun Wągrowiec 161 13 11 20 30 14 20 25 28
Sara Pietrowska UKŻ Wodniak 126 11 10 18   23 19 24 21
Kajetan Ciepły UKŻ Wodniak 128     15 36 16 18 20 23
Michał Smołka UKŻ Wodniak Piła 120       34 22 17 23 24
Paulina Sokołowska UKŻ Środa 117 14   21   26   27 29
Leon Sobczuk UKŻ Wodniak Piła 91     10 22 15 13 16 15
Stanisław Cwojdziński UKŻ Środa 87     11 18 18   19 21
Filip Książkiewicz Kotwica Rogoźno 87     13   24 16 14 20
Monika Marciniak UKŻ Wodniak Piła 91 9   14   11 15 17 25
Jakub Sokołowski UKŻ Środa 84 8   17   20   21 18
Zuzanna Kruczyńska AKŻ '90 Wałcz 67       28     22 17
Michalina Prymas UKŻ Środa 76 10   12 15     13 26
Teofil Sobczuk UKŻ Wodniak Piła 62         17 11 18 16
Lucjan Sobczuk UKŻ Wodniak Piła 45         10 12 9 14
Lena Woźniak   29         19     10
Antoni Janik Dwójka Rogoźno 30     9       12 9
Tomasz Mackiewicz UKŻ Wodniak Piła 27         13 14    
Jan Filipiak Dwójka Rogoźno 26     8     10 8  
Ludwik Żebrowski   42       23       19
Sebastian Biernacki   43       11     10 22
Maksymilian Szutowicz   9         9      
Mateusz Strzeliński   8           8    
Tomasz Stefańczyk   9           9    
Urszula Żurawska   16     16          
Jagoda Szweda   15             15  
Stanisław Żebrowski   23             11 12
Bartosz Wotkowski LOK 8               8
Zuzannna Morawska   10       10        
Aleksandra Skrzypczak   9   9            
Jakub Sokołowski   21 8             13
Kosma Nowicki   19   8           11

 

Read More

XLI Regaty Żeglarskie o „Puchar Jesiennej Bryzy” oraz I Bieg Memoriałowy im. Andrzeja Radomskiego w klasach: T1, T2, Orion, Spark i Omega

BRYZA01 d5f79

Read More

XILV ŻEGLARSKIE OTWARTE TURYSTYCZNE MISTRZOSTWA PILSKIEGO OZŻ W KLASIE OMEGA STANDARD IV REGATY O ZŁOTĄ KORONĘ ROGOŹNA W KLASIE OMEGA SPORT, STANDARD I KLASYCZNA

kotwica omega1 a4a7d

Read More

XLVI ŻEGLARSKIE OTWARTE TURYSTYCZNE MISTRZOSTWA PILSKIEGO OZŻ XXXIII REGATY O PUCHAR KLUBU ŻEGLARSKIEGO „KLIWER PIŁA”

Kompletne wyniki z czasami w pdf spakowane do zip

mpo1 d4626

 

Read More

XLI Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie o „Puchar Jesiennej Bryzy” oraz I Bieg Memoriałowy im. Andrzeja Radomskiego W klasach : T-1, T-2, Orion, Spark, Omega

bryza1 3b104

Read More

XIX Żeglarskie Regaty Turystyczne o Puchar Signify Poland w klasach: T1, T2, Orion, Spark i Omega

signi1 46db7

Read More

XLI Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie o "Puchar Jesiennej Bryzy" oraz I Bieg Memoriałowy im. Andrzeja Radomskiego

BRYZA 52284

XLVII Otwarte Żeglarskie Mistrzostwa Pilskiego OZŻ

MO sport1 7eb18

 

Read More

Egzamin na stopień żeglarza jachtowego

egzamin zeglarz 575ec

Read More

XLVI ŻEGLARSKIE OTWARTE TURYSTYCZNE MISTRZOSTWA PILSKIEGO OZŻ

mot1 eeb1a

Read More

XIX Żeglarskie Regaty Turystyczne o Puchar Signify Poland w klasach: T1, T2, SPARK, OMEGA i ORION

signify d7de5

Read More

XXXVIII „Jesienny Puchar Klas” Regaty w klasach: OPP do 11 lat, OPP od 12 lat, Cadet, Europa, Ok Dinghy, Finn i Omega

jesienny puchar klas 1 c1507

 

Read More

XLVII Otwarte Żeglarskie Mistrzostwa Pilskiego OZŻ w klasach: Optimist, Cadet, Laser Pico, Europa, OK-Dinghy i Finn

MO sport1 67fd1

Read More

„Błękitna Wstęga Jeziora Miejskiego” Regaty w klasach: OPTIMIST - kategorie do 11 lat włącznie i od 12 lat, Europa i Finn

blekitna1 a862a

 

 

 

Read More

XXIV Regaty u Puchar Grodu Staszica

Wodniak wyniki19.08.2023a 1c387

Read More

XXXVIII JESIENNY PUCHAR KLAS w klasach żeglarskich OPP do lat 11, OPP od lat 12, Cadet, OK-Dinghy, FINN, Europa, Omega w dn. 02-03.09.2023

Jesienny Puchar Klas 2023a 33a18

Read More

Błękitna Wstęga Jeziora Miejskiego

blekitna1 1bd63

Read More

XXIV Regaty u Puchar Grodu Staszica w klasach: OPP do 11 lat, OPP od 12 lat, Cadet, Laser Pico (dwuosobowe), Europa, OK-Dinghy

wodniak1 38be0

Read More

Regaty o „Puchar Trzech Jezior” w klasie OK-Dinghy

opty wyniki ok 3e8d4

wyniki w pdf >>tutaj<<

Regaty o „Puchar Trzech Jezior”

Regaty o Puchar Trzech Jezior1 63e98

Read More

ZŁOTA SZEKLA WAŁCZ 2023

Zor1 bd02b

 

Read More

Regaty Armatorskiego Klubu Żeglarskiego AKŻ’90

akz1 13b0e

 

 

Read More

I Memoriał Bosmana Antoniego “Tolka” Łuczaka klasy: OPP do 11 lat, OPP powyżej 11 lat, Cadet, Europa, OK-Dinghy i Finn

ROGOZNIO MEM 1 04476

 

Read More