Pilski OZŻ

Oficjalna strona Pilskiego OZŻ zrzeszającego kluby z dawnego Pilskiego.

Kalendarz

Poprzedni miesiąc Wrzesień 2020 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 36 1 2 3 4 5 6
week 37 7 8 9 10 11 12 13
week 38 14 15 16 17 18 19 20
week 39 21 22 23 24 25 26 27
week 40 28 29 30

Puchar Pilskiego OZŻ - klasyfikacja sterników w sezonie 2020

Puchar Okregu 2020 830c2

 

Mimo znanych wszystkim trudności w rozgrywaniu regat postanowiliśmy również w tym roku przeprowadzić Puchar Pilskiego OZŻ i wyłonić najlepszych okręgowych sterników. Co prawda już pozostałą naiewielka możliwość wpłynięcia na wynki, jednak może warto spróbować poprawić wynik końcowy.

 
PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2020 W KLASIE OPP do lat 11
STERNIK
Rogoźno
Piła
Trzcianka
Wągrowiec
SUMA
Florka Bednarska
16
33
18
 
67
Smołka Gabriela
17
29
20
 
 
66
Kinga Balcewicz
14
28
15
 
 
57
Pola Kochalska
12
25
14
 
51
Lasota Krzysztof
10
23
13
 
 
46
Nadia Apoń
8
19
11
 
 
38
Zuzanna Binek
13
 
 
19
 
 
32
Izabela Muryń
 
 
17
10
 
27
Jakub Piwowarczyk
 
 
24
 
 
 
 
24
 
Maja Strzałkowska
 
20
 
 
20
Filip Skawiński-Jorka
 
 
15
 
 
15
Jan Pietrzak
 
13
 
 
 
13
Adrian Starostka
 
 
12
 
 
12
Nikodem Drewniak
 
 
11
 
 
 
11
Hania Nakoneczna
 
 
10
 
 
 
 
10
Szymon Nakoneczny
 
 
9
 
 
 
 
9
Barbara Kotula
 
8
 
 
 
 
8
 
 
 
 
 
 
 
0
 
PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2020 W KLASIE OPP od lat 12
STERNIK
Rogoźno
Piła
Trzcianka
Wągrowiec
SUMA
Michalska Zuzanna
24
24
23
 
71
Mosiński Dominik
22
22
20
 
64
Gulczyński Jakub
20
21
19
 
60
Mertin Zuzanna
15
17
13
 
45
Oliwier Starostka
 
23
22
 
45
Koprowska Agnieszka
9
16
18
 
43
Hubert Kruczyński
 
19
24
 
43
Marszał Adam
11
12
12
 
35
Stanisław Horoszkiewicz
 
15
17
 
32
Jakub Piechowiak
 
20
11
 
31
Dominik Mosiński
 
22
 
 
22
Jakub Gulczyński
 
21
 
 
21
Wiktor Krawczyk
 
8
8
 
16
Arkadusz Wieczorek
12
 
 
 
12
Bartosz Wieczorek
10
 
 
 
10
Owecka Zuzanna
8
 
 
 
8
 
 
 
 
 
0
 
PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2020 W KLASIE CADET
STERNIK
Rogoźno
Piła
Trzcianka
 
SUMA
Ciepły Tymoteusz
12
11
11
 
 
34
Agnieszka Piątek
13
9
9
 
 
31
Julia Krych
11
10
8
 
 
29
Frankowski Szymon
8
8
12
 
 
28
Ewa Trościanko
 
 
10
 
10
Julia Marszał
9
 
 
 
 
9
 
PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2020 W KLASIE EUROPA
STERNIK
Rogoźno
Piła
Trzcianka
Wągrowiec
Chodzież
SUMA
Zofia Kulesza
12
13
11
 
 
36
Wincent Wojtkowiak
10
12
12
 
 
 
 
34
Pudłowski Jakub
11
11
8
 
 
 
 
30
Marek Krugły
 
10
9
 
 
19
Mikołaj Pochylski
9
 
 
 
 
 
9
Julia Marszał
 
9
 
 
 
 
 
9
Dawid Garguliński
8
 
 
 
 
 
 
8
Arkadiusz Wieczorek
 
8
 
 
 
 
8
 
PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2020 W KLASIE OKD
STERNIK
Chodzież
Rogoźno
Piła
Wągrowiec
Chodzież
SUMA
Stróżewski Maciej
 
11
12
 
 
 
23
Siwiński Tomasz
 
12
11
 
 
23
Maciej Strzałkowski
12
 
10
 
 
22
Arkadiusz Dobosz
19
 
 
 
 
 
 
 
19
Paweł Jachimowski
16
 
 
 
 
 
 
 
16
Wiesław Jańczak
14
 
 
 
 
 
14
Przemysław Kasperski
13
 
 
 
 
 
 
 
 
13
Damian Wysz
11
 
 
 
 
 
11
Grzegorz Górski
 
10
 
 
 
 
10
Adam Jankowski
10
 
 
 
 
 
10
Gumny Marcin
 
9
 
 
 
 
9
Krzysztof Kleszcz
 
 
9
 
 
9
Dariusz Witosławsk
9
 
 
 
 
9
Mateusz Juszczak
 
8
 
 
 
 
8
Kinga Kochalska
 
 
8
 
 
 
8
Szymon Frankowski
8
 
 
 
 
 
8
 
PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2020 W KLASIE FINN
STERNIK
Chodzież
Rogoźno
Wągrowiec
Chodzież
SUMA
Marcin Przybylski
11
15
 
 
 
26
Rączkowiak Piotr
10
13
 
 
 
23
GerwazyWojtkowiak
9
11
 
 
20
Kulesza Jarosław
8
8
 
 
 
16
Arkadiusz Apoń
 
12
 
 
12
Witkowski Piotr
 
10
 
 
 
10
 
PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2020 W KLASIE OMEGA
STERNIK
Chodzież
Wągrowiec
Chodzież
Rogoźno
SUMA
Tomasz Siwiński
18
 
 
 
 
 
18
Bogusław Komorowski
17
 
 
 
 
 
 
17
Marek Badowski
16
 
 
 
 
16
Maciej Stróżewski
15
 
 
 
 
 
15
Henryk Sierzchuła
14
 
 
 
 
14
Michał Gmaj
13
 
 
 
 
13
Krzysztof Zamęcki
12
 
 
 
 
 
 
12
Daniel Lasota
11
 
 
 
 
 
11
Dariusz Gościński
10
 
 
 
 
 
10
Marek Ziała
9
 
 
 
 
 
 
9

Zaloguj

windyty