PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2013 - klasy turystyczne i omega

Puchar Pilskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

 

WYNIKI OSTATECZNE ZA SEZON 2013

 

20130915 150546 ea1251. Współzawodnictwo prowadzone jest w klasach: Sportowa – OPP, OPP-UKS, Cadet, Finn, OKD i Turystyczna – T1, T2, T3, Spark, Orion, Sasanka, Omega Sport i Omega STD.
Prowadzona będzie klasyfikacja w każdej z klas oddzielnie.
2. Punktacja obejmuje tylko te regaty, które zostały zaznaczone w Kalendarzu Imprez POZŻ, a termin ich nie uległ zmianie.
3. Klasyfikacja obejmuje sterników. Zmiana jachtu nie wyklucza kwalifikacji w innej klasie.
4. W klasyfikacji Pucharu POZŻ zwycięża ten sternik, który uzyskał najwięcej punktów w swojej grupie. W przypadku równej liczby punktów o zajętym miejscu w klasyfikacji decyduje liczba punktów uzyskana na regatach o Mistrzostwo Okręgu. Jeżeli mimo to remis pozostaje, to sternicy zajmują określone miejsce ex equo.

W dalszej części klasyfikacja

 

 

PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2013 W KLASIE T1

STERNIK

Nakielno

Wągrowiec

Philips

Mistrzostwa

Bryza

SUMA

Cholewicki Aleksander

17

 

17

13

16

63

Gościński Dariusz

11

10

10

 

13

44

Nakonieczny Wojciech

   

16

12

15

43

Godzisz Jarosław

15

 

11

9

 

35

Wysocki Bartosz

   

15

 

14

29

Kamiński Marek

12

 

14

   

26

Ozga Henryk

     

10

12

22

Madej Szymon

   

9

8

 

17

Kiedrowski Franciszek

16

       

16

Radomski Marcin

14

       

14

Sindrewicz Michał

13

       

13

Moszczewski Wiktor

   

13

   

13

Stróżyński Walerian

   

12

   

12

Rygielski Andrzej

 

11

     

11

Janik Jan

     

11

 

11

Repczyński Piotr

       

11

11

Radkiewicz Kamil

10

       

10

Jabłoński Grzegorz

       

10

10

Malinowski Kamil

9

       

9

Jańczak Mirosław

 

9

     

9

Witulski Tadeusz

       

9

9

Jastrzębski Jacek

8

       

8

Przybylski Dominik

 

8

     

8

Zawielak Jacek

   

8

   

8

Koniuszy Janusz

       

8

8

PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2013 W KLASIE T2

STERNIK

Nakielno

Wągrowiec

Philips

Mistrzostwa

Bryza

SUMA

Wojnicki Adam

14

10

12

13

14

63

Błaszak Zbigniew

12

 

10

10

11

43

Marcinkowski Mariusz

   

11

11

13

35

Rentz Jurgen

8

   

8

9

25

Bocian Andrzej

11

 

9

   

20

Jura Przemysław

13

       

13

Stróżyński Walerian

     

12

 

12

Strzałkowski Adam

       

12

12

Drężek Adam

 

11

     

11

Ggrugiel Cezary

10

       

10

Cholewicki Zbigniew

       

10

10

Izban Dariusz

9

       

9

Willisch Dariusz

 

9

     

9

Sindrewicz Jan

     

9

 

9

Ryska Adonis

 

8

     

8

Gościński Marcin

   

8

   

8

Kostka Ryszard

       

8

8

PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2013 W KLASIE SPARK

STERNIK

Nakielno

Philips

Mistrzostwa

Bryza

SUMA

Żebrowski Paweł

18

12

12

13

55

Matarewicz Sławomir

15

11

13

12

51

Wiatr Hubert

9

8

8

9

34

Radzik Michał

11

 

9

11

31

Szczęsny Ryszard

16

10

   

26

Radkiewicz Marcin

14

 

11

 

25

Maćkowiak Mariusz

 

9

 

10

19

Hering Mieczysław

17

     

17

Żebrowski Maciej

   

14

 

14

Biernacki Adam

13

     

13

Sawicki Mariusz

12

     

12

Garsztka Marcin

10

     

10

Mirowicz Stanisław

   

10

 

10

Sztuczka Piotr

8

     

8

Karpiński Konrad

     

8

8

 

 

PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2013 W KLASIE OMEGA

STERNIK

Trzcianka

 Wągrowiec

Nakielno

Wągrowiec

Wągrowiec

Philips

Mistrzostwa

Bryza

SUMA

Badowski Marek

17

12

13

14

10

10

11

10

97

Śmigel Wojciech

12

10

11

15

9

11

13

9

90

Ozga Wojciech

   

14

   

9

12

11

46

Przybylski Marcin

 

14

 

17

   

14

 

45

Kotwicki Andrzej

9

 

10

   

8

9

8

44

Wegner Andrzej

   

15

16

       

31

Górski Grzegorz

     

18

   

10

 

28

Żak Mariusz

 

8

 

8

8

     

24

Bryniak Radosław

   

12

11

       

23

Komorowski Bogusław

 

11

   

11

     

22

Kaźmierczak Mariusz

     

19

       

19

Czajka Radosław

16

             

16

Radomski Marcin

15

             

15

Szynkiewicz Andrzej

           

15

 

15

Wysocki Bartosz

14

             

14

Sierzchuła henryk

 

13

           

13

Kowalski Michał

     

13

       

13

Nakonieczny Wojciech

12

             

12

Krótki Mateusz

12

             

12

Woźna Aleksandra

12

             

12

Hentke Maciej

     

12

       

12

Szynkiewicz Andrzej

       

12

     

12

Skupin Piotr

         

12

   

12

Kłos Eugeniusz

     

10

       

10

Sufryt Norbert

 

9

           

9

Dziuba Jacek

   

9

         

9

Bogdański Jakub

     

9

       

9

Matarewicz Sławomir

8

             

8

Jastrzębski Rafał

   

8

         

8

Gościński Marcin

           

8

 

8