Pilski OZŻ

Oficjalna strona Pilskiego OZŻ zrzeszającego kluby z dawnego Pilskiego.

Kalendarz

Poprzedni miesiąc Wrzesień 2020 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 36 1 2 3 4 5 6
week 37 7 8 9 10 11 12 13
week 38 14 15 16 17 18 19 20
week 39 21 22 23 24 25 26 27
week 40 28 29 30

PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2013 - klasy sportowe

Puchar Pilskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

 
 

1. Współzawodnictwo prowadzone jest w klasach: Sportowa – OPP, OPP-UKS, Cadet, Finn, OKD i Turystyczna – T1, T2, T3, Spark, Orion, Sasanka, Omega Sport i Omega STD.
Prowadzona będzie klasyfikacja w każdej z klas oddzielnie.
2. Punktacja obejmuje tylko te regaty, które zostały zaznaczone w Kalendarzu Imprez POZŻ, a termin ich nie uległ zmianie.
3. Klasyfikacja obejmuje sterników. Zmiana jachtu nie wyklucza kwalifikacji w innej klasie.
4. W klasyfikacji Pucharu POZŻ zwycięża ten sternik, który uzyskał najwięcej punktów w swojej grupie. W przypadku równej liczby punktów o zajętym miejscu w klasyfikacji decyduje liczba punktów uzyskana na regatach o Mistrzostwo Okręgu. Jeżeli mimo to remis pozostaje, to sternicy zajmują określone miejsce ex equo.

W dalszej części klasyfikacja

 

 PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2013 W KLASIE OPTYMIST DO LAT 11

STERNIK

Rogoźno

Piła

Mistrzostwa

SUMA

Michalski Grzegorz

12

31

16

59

Siwiński Jan

10

30

13

53

Grzybkowska Barbara

 

33

15

48

Celebańska Olga

9

27

9

45

Strzałkowski Maciej

 

25

12

37

Jęśko Norbert 

8

29

 

37

Kledzik Łukasz

 

24

11

35

Staszewska Kinga

 

32

 

32

Grzegorzek Dominika

 

19

10

29

Jurczyk Dominika

11

 

17

28

Jodłowski Jakub

 

28

 

28

Czapierski Grzegorz

 

26

 

26

Dąbrowski Jakub

 

23

 

23

Majik Klaudia

 

22

 

22

Sobkowiak Artur

 

21

 

21

Kosik Natalia

 

20

 

20

Mosiński Mateusz

 

18

 

18

Homa Dominik

 

17

 

17

Wasiak Maura

 

9

8

17

Górniak Wiktor

 

16

 

16

Krych Julia

 

15

 

15

Kleszcz Krzysztof

 

14

 

14

Kukla Kamil

   

14

14

Szczukowska Amelia

 

13

 

13

Sokołowski Cyprian

 

12

 

12

Cieślik Zuzanna

 

11

 

11

Pudłowski Jakub

 

10

 

10

Olejniczak Michał

 

8

 

8

PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2013 W KLASIE OPTYMIST DO LAT 15

STERNIK

Rogoźno

Piła

Mistrzostwa

SUMA

Kielczyk Aleksandra

23

22

16

61

Dubkiewicz Katarzyna

24

21

15

60

Miazga Remigiusz

20

18

13

51

Kosik Radosław

21

14

12

47

Garguliński Krystian

15

13

14

42

Matłoka Gracjan

22

19

 

41

Rogińska Letycja

17

11

9

37

Sokołowski Juliusz

13

12

11

36

Siwińska Aleksandra

18

16

 

34

Gurdak Krzysztof

 

23

 

23

Kulesza Agnieszka

 

20

 

20

Nowakowski Paweł

19

   

19

Krawczyk Arkadiusz

9

 

10

19

Kulczyk Nikodem

 

17

 

17

Dolata Arkadiusz

16

   

16

Kotlęga Grzegorz

 

15

 

15

Horoszkiewicz Jakub

14

   

14

Nowakowska Wiktoria

12

   

12

Golak Mikołaj

11

   

11

Kotara Michał

10

   

10

Gorgiel Bartosz

 

10

 

10

Czopek Paweł

 

9

 

9

Mazgaj Patryk

8

   

8

Magdziński Bartosz

 

8

 

8

Kukla Izabela

   

8

8

 

 

PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2013 W KLASIE CADET

STERNIK

Rogoźno

Mistrzostwa

SUMA

Garguliński Dawid,                                        Kowalski Łukasz

11

12

23

Pochylski Mikołaj ,                           
Pochylski Kacper

12

11

23

Garguliński Kamil,                                        
 Mantaj Bartosz

10

10

20

Kreczmer Olga,                                             
 Krych Julia

9

8

17

Wencel Mateusz,                                           Matkowski Konrad

 

9

9

Dubicki Jan,                                                   
Michalak Grzegorz

8

 

8

 

 

Zaloguj

windyty