Pilski OZŻ

Oficjalna strona Pilskiego OZŻ zrzeszającego kluby z dawnego Pilskiego.

Kalendarz

Poprzedni miesiąc Wrzesień 2020 Następny miesiąc
P W Ś C Pt S N
week 36 1 2 3 4 5 6
week 37 7 8 9 10 11 12 13
week 38 14 15 16 17 18 19 20
week 39 21 22 23 24 25 26 27
week 40 28 29 30

REGATY O PUCHAR KLUBU ŻEGLARSKIEGO "OGNIWO" WĄGROWIEC

REGATY O PUCHAR KLUBU ŻEGLARSKIEGO "OGNIWO"  WĄGROWIEC 
w klasach: OK-Dinghy oraz OMEGA standard

WĄGROWIEC, 2013-06-16 , 12:50:35

 

 

Klasa : OMEGA STD

 

M-ce

Numer

na żaglu

Nazwisko

Imię

Rok

urod

Klub

Miejsca w wyścigach

Punkty

Suma

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1.

176

PRZYBYLSKI

BRACZYŃSKI

DOMAGALSKI

MARCIN

TOMASZ

TOMASZ

80

96

86

KOTWICA ROGOŹNO

KOTWICA ROGOŹNO

KOTWICA ROGOŹNO

 1

 1

 2

 1

 1

 

1

 3

 2

 1

   13.0

2.

BN

SIERZCHUŁA

WITKOWSKI

GRUSZKA

HENRYK

PIORT

RAFAŁ

54

68

76

KOTWICA ROGOŹNO

KOTWICA ROGOŹNO

KOTWICA ROGOŹNO

 6

 3

 1

 4

 3

 3

 2

 1

 2

   25.0

3.

240

BADOWSKI

JAROSIŃSKI

PASZKOWSKI

MAREK

CEZARY

DANIEL

88

68

76

WIERNI WAŁCZ BWD

WIERNI WAŁCZ BWD

WIERNI WAŁCZ BWD

 3

 2

 3

 3

 4

 4

 1

 3

 3

   26.0

4.

196

KOMOROWSKI

BRYNIAK

BUDASZ

BOGUSŁAW

RADOSŁAW

JOANNA

58

70

84

NEPTUN WĄGROWIEC

NEPTUN WĄGROWIEC

NEPTUN WĄGROWIEC

 2

 4

 4

 2

 2

 2

 4

 4

 4

   28.0

5.

50

ŚMIGEL

KŁOS

KŁOS

WOJCIECH

WOJCIECH

EUGENIUSZ

62

99

69

OGNIWO WĄGROWIEC

OGNIWO WĄGROWIEC

OGNIWO WĄGROWIEC

 5

 5

 5

 5

 5

 5

 5

 5

 5

   45.0

6.

037

SUFRYT

MENDEL

TYL

NORBERT

KACPER

DAMIAN

79

99

98

OGNIWO WĄGROWIEC

OGNIWO WĄGROWIEC

OGNIWO WĄGROWIEC

 4

 7

 6

 6

 6

 6

 7

 7

 6

   55.0

7.

PI37

ŻAK

POPIELSKA

ŻAK

MARIUSZ

ALEKSANDRA

MARCELINA

68

97

97

OGNIWO WĄGROWIEC

OGNIWO WĄGROWIEC

OGNIWO WĄGROWIEC

 7

 6

 7

 7

 7

 7

 6

 6

 7

   60.0

Kierunek wiatru :

Siła wiatru [ B ]:

S

S

S

S

S

S

W

W

W

 

2-3

2-3

2-3

3

3-4

3-4

1-2

1-2

2

 

 

 

Klasa OKD

M-ce

Numer

na żaglu

Nazwisko

Imię

Rok

urod

Klub

Miejsca w wyścigach

Punkty

Suma

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1.

2

ZANTO

JERZY

52

NEPTUN WĄGROWIEC

 3

 2

 1

 2

 2

 2

 2

 1

 3

   18.0

2.

53

GMAJ

MICHAŁ

94

CHKŻ LOK CHODZIEŻ

 1

 DNS

(   11.0 )

 2

 1

 1

 1

 3

 2

 1

   23.0

3.

178

GÓRSKI

GRZEGORZ

83

KOTWICA ROGOŹNO

 4

 3

 8

 3

 3

 3

 1

 3

 5

   33.0

4.

649

JAŃCZAK

WIESŁAW

55

OGNIWO WĄGROWIEC

 6

 6

 5

 4

 5

 4

 6

 6

 4

   46.0

5.

3

SIWIŃSKI

TOMASZ

70

HALS CHODZIEŻ

 8

 1

 3

 5

 4

 5

 5

 5

 DNS

(   11.0 )

   47.0

6.

8

ŁUKASZEWICZ

TOMASZ

71

NEPTUN WĄGROWIEC

 2

 5

 4

 DNS

(   11.0 )

 DNS

(   11.0 )

 DNS

(   11.0 )

 4

 4

 2

   54.0

7.

531

GMAJ

IRENEUSZ

61

CHKŻ LOK CHODZIEŻ

 5

 4

 6

 6

 7

 8

 DNS

(   11.0 )

 DNS

(   11.0 )

 DNS

(   11.0 )

   69.0

8.

123

STRÓŻEWSKI

MACIEJ

96

NEPTUN WĄGROWIEC

 7

 7

 7

 7

 6

 7

 DNS

(   11.0 )

 DNS

(   11.0 )

 DNS

(   11.0 )

   74.0

9.

131

GOLUCH

SŁAWOMIR

67

OGNIWO WĄGROWIEC

 9

 9

 10

 9

 8

 DNS

(   11.0 )

 7

 7

 6

   76.0

10.

1

KUCHARSKI

DARIUSZ

66

OGNIWO WĄGROWIEC

 10

 8

 9

 8

 9

 6

 DNS

(   11.0 )

 DNS

(   11.0 )

 DNS

(   11.0 )

   83.0

Kierunek wiatru :

Siła wiatru [ B ]:

S

S

S

S

S

S

W

W

W

 

2-3

2-3

2-3

3

3-4

3-4

1-2

1-2

2

 

 

   

Sekretarz

     

Sędzia główny

 
   

MIROSŁAW JAŃCZAK

     

ROBERT SKRZELEWSKI

 

 

   

Sekretarz

     

Sędzia główny

 
   

MIROSŁAW JAŃCZAK

     

ROBERT SKRZELEWSKI

 

 

 

Zaloguj

windyty