Pilski OZŻ

Oficjalna strona Pilskiego OZŻ zrzeszającego kluby z dawnego Pilskiego.

PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2021

 Aktualizacja klasyfikacji klasy Omega  - wyniki końcowe !

 

 PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2021 W KLASIE OMEGA
STERNIK  Klub Chodzież
12-13.06.2021
AKŻ '90 Wągrowiec Jesienny Puchar Klas Mistrzostwa POZŻ Nakielno Rogoźno 
2-3.10.2021
SUMA
Henryk Sierzchuła Kotwica 9 9 15   26 59
Mariusz Zanto Neptun 11     10 27 48
Łukasz Smołka UKŻ Wodniak     13 9 21 43
Bartosz Kula UKŻ Wodniak 8 10     25 43
Tomasz Siwiński Hals 12   17     29
Tomasz Łukaszewicz           28 28
Piotr Witkowski           24 24
Grzegorz Górski           23 23
Arkadiusz Apoń           22 22
Marek Badowski AKZ 90   8   12   20
Marek Nowak           20 20
Gerwazy Wojykowiak           19 19
Bogusław Komorowski Neptun     16     16
Maciej Kurek Neptun     14     14
Wojciech Ozga Philips   11       11
Piotr Rączkowiak Neptun 10         10
Edward Nawrot Neptun     8     8
Daniel Lasota LOK       8   8

 

 

 

 Wyniki końcowe po regatach "Jesienny Puchar Klas" Wągrowiec 4-5.09.2021 

 PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2021 W KLASIE OPP do lat 11
STERNIK Klub Rogoźno 05-06.06 Trzcianka 19.06. Błękitna Wstęga Jeziora Miejskiego Chodzież14.08 Puchar Grodu Staszica Mistrzostwa POZŻ 28-29.09 Wągrowiec Puchar Klas SUMA
Kinga Balcewicz UKŻ Wodniak Piła 12 16 11 21 14 14 88
Maja Strzałkowska UKŻ Wodniak Piła 10 15   13 11 10 59
Krzysztof Lasota ChkŻ LOK Ch-ż   11 9 17 10   47
Mikołaj Grabowski ChkŻ LOK Ch-ż       19 13   32
Stefańczyk Piotr ChkŻ LOK Ch-ż       15 12   27
Barbara Kotula UKŻ Wodniak Piła   8 8 10     26
Adrian Starosta UKŻ Wodniak Piła 11 13         24
Nadia Apoń Kotwica 9         12 21
Sara Pietrowska UKŻ Wodniak Piła 8     8     16
Krzysztof Pertek  Kotwica           13 13
Emilia Maksymowicz Wałecka Akademia 12         12
Piotr Stefańczyk ChkŻ LOK Ch-ż     10       10
Edyta Siwiec Wałecka Akademia 9         9

 

 

 PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2019 W KLASIE OPP od lat 12
STERNIK Klub Rogoźno 05-06.06 Trzcianka 19.06. Błękitna Wstęga Jeziora Miejskiego Chodzież14.08 Puchar Grodu Staszica Piła Mistrzostwa POZŻ 28-29.09   SUMA
Dominik Mosiński UKŻ Wodniak Piła 19 19 18 41 18 22 137
Jakub Gulczyński Neptun Wągrowiec 20   20 42 22 24 128
Stanisław Horoszkiewicz Kotwica Rogoźno 18 17 15 36 19 15 120
Gabriela Smołka UKŻ Wodniak Piła 8 16 17 44 16 16 117
Agnieszka Koprowska Neptun Wągrowiec 13     38 21 21 93
Zuzanna Martin Chkż LOK Ch-ż 15 11 14 32 13   85
Hubert Kruczyński AKŻ 90   20 19   20 23 82
Pola Kochalska Chkż LOK Ch-ż 14 12 13 30 11   80
Jakub Polasik UKŻ Wodniak Piła   10 16 27 15 11 79
Maciej Skomurski Kotwica Rogoźno 9   10 24 9 10 62
Oliwer Starosta UKŻ Wodniak Piła 21 21       19 61
Maciej Kowalski Neptun Wągrowiec     11 20 12 13 56
Zuzanna Binek Kotwica Rogoźno 16 14         30
Jakub Piwowarczyk UKŻ Wodniak Piła   8   10   9 27
Mikołaj Prankiewicz UKŻ Wodniak Piła       25     25
Karolina Gruszczyńska UKŻ Wodniak Piła       23     23
Marta Kutnik Chkż LOK Ch-ż     9   10   19
Szymon Matera UKŻ Wodniak Piła       13     13
Katarzyna Kaczmarek Chkż LOK Ch-ż     12       12
Przemysław Krych UKŻ Wodniak Piła 11           11
Adam Marszał Kotwica Rogoźno 10           10
Jan Pietrzak UKŻ Wodniak Piła   9         9
Weronika Kin UKŻ Wodniak Piła       9     9
Wiktoria Gula Neptun Wągrowiec     8       8

 

 

 PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2021 W KLASIE CADET
STERNIK Klub Rogoźno 05-06.06 Trzcianka 19.06. Błękitna Wstęga Jeziora Miejskiego Chodzież14.08 Puchar Grodu Staszica Mistrzostwa POZŻ 28-29.09 Wągrowiec SUMA
Zuzanna Michalska UKŻ Wodniak Piła 10 11 12 12 10 13 68
Ewa Trościanko AKŻ '90 11 9 11 15 11 10 67
Tymoteusz Ciepły UKŻ Wodniak Piła 9 10 10 14   12 55
Szymon Frankowski Neptun Wągrowiec 8     13 9 11 41
Zuzanna Binek Kotwica Rogoźno       10 8 9 27
Przemysław Krych UKŻ Wodniak Piła       11     11
Zuzanna Owecka Neptun Wągrowiec     9       9
Julia Krych UKŻ Wodniak Piła   8         8
Jakub Piechowiak ChKŻ LOK     8       8

 

 

 PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2021 W KLASIE EUROPA
STERNIK Klub Rogoźno 05-06.06 Chodzież 12-13.06.2021 Trzcianka 19.06. Błękitna Wstęga Jeziora Miejskiego Chodzież14.08 Puchar Grodu Staszica Mistrzostwa POZŻ 28-29.09 Wągrowiec 04-05.09.2021 SUMA
Jakub Pudłowski UKŻ Wodniak Piła 13 13 12 14 13 17 13 95
Zofia Kulesza Chkż LOK Ch-ż   14 13 13 14 21 14 89
Agnieszka Piątek UKŻ Wodniak Piła 12 11 10 9 11 12 12 77
Marek Krugły UKŻ Wodniak Piła 10 10 11 11 12     54
Stanisław Filipiak Kotwica Rogoźno 9   8 10   10 11 48
Remigiusz Miazga Kotwica Rogoźno 11 9     9 9 8 46
Vincenty Wojtkowiak Kotwica Rogoźno 14     12   18   44
Wiktoria Gula Neptun Wągrowiec           8 9 17
Piotr Piaseczny Neptun Wągrowiec             10 10
Arkadiusz Wieczorek Kotwica Rogoźno     9         9
Jakub Gulczyński Neptun Wągrowiec   8           8
Szymon Frankowski Neptun Wągrowiec       8       8
Wiktor Krawczyk Neptun Wągrowiec 8             8
Zuzanna Owecka Neptun Wągrowiec         8     8

 

 

 PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2021 W KLASIE OKD
STERNIK Klub Rogoźno 05-06.06 Róża wiatrów Chozież Błękitna Wstęga Jeziora Miejskiego Chodzież14.08 Puchar Grodu Staszica Mistrzostwa POZŻ 28-29.09 Wągrowiec 04-05.09.2021 SUMA
Arkadiusz Dobosz Hals Chodzież 14 21   14 19 17 85
Adam Jankowski Hals Chodzież 13 17   13 18 16 77
Maciej Strzałkowski UKŻ Wodniak Piła 9 15 10 12 10 11 67
Przemysław Kasperski ChKŻ LOK   19 12   17 12 60
Michał Gmaj ChKŻ LOK 15 20     20   55
Izabela Muryń Hals Chodzież 10 8     9 8 35
Krzysztof Kleszcz  UKŻ Wodniak Piła   11 9 9     29
Paweł Jachimowski Hals Chodzież   18       10 28
Maciej Stróżewski Neptun         15 13 28
Tmasz Łukaszewicz             14 14
Mikołaj Pochylski Kotwica   13         13
Marek Chabera Hals Chodzież   12         12
Grzegorz Górski Kotwica 12           12
Marcin Gościński Opty         11   11
Szymon Frankowski Neptun   9         9
Muryń Izabela  Hals Chodzież       8     8
Dariusz Witosławski Opty         8   8

 

 

 PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2021 W KLASIE FINN
STERNIK   Rogoźno 05-06.06 Chodzież 12-13.06. Błękitna Wstęga Jeziora Miejskiego Chodzież14.08 Mistrzostwa POZŻ 28-29.09 Wągrowiec SUMA
Piotr Witkowski Kotwica 12 11 13 18 12 66
Jarosław Kulesza ChkŻ LOK   9 12 14 8 43
Jerzy Zanto Neptun   8   13 9 30
Gerwazy Wojtkowiak Kotwica 11     15   26
Piotr Rączkowiak         16 10 26
Marek Ziała ChkŻ LOK     10 10   20
Krzysztof Sobisiak Opty     8 11   19
Sławomir Gościński Opty     9 9   18
Dawid Garguliński           11 11

 

W końcowej klasyfikacji zostaną uwzględnieni tylko ci zawodnicy, którzy spełnili regulaminowe wymogi punktacji pucharowej najlepszego sternika.

 

Ze względu, że tylko 2 regaty w klasie Laser Pico zostały rozegrane, klasa ta nie została uwzględniona w Pucharze Pilskiego OZŻ, zamieszczmy wyniki jako informację.

 

 PUCHAR PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2019 W KLASIE LASER PICO
STERNIK Trzcianka 19.06. Mistrzostwa POZŻ 28-29.09   SUMA
Aleksander Siwiec 18 18   36
Martna Paszkiewicz 17 15   32
Marcel Pokorski   17   17
Julia Biernacka   16   16
Aleksander Wojtanek 14     14
Emilia Maksymowicz   14   14
Marceli Pokorski 12     12
Przemysław Krych   12   12
Franek Małaryński   10   10
Julia Paszkiewicz 9     9
Izabela Wysocka   9   9
Mikołaj Czuba 8     8

 

 

 

Zaloguj

windyty