Kurs z egzaminem na stopień sternika motorowodnego

TERMINY: 7-9.10.2016

MIEJSCE: TRZCIANKA CENA: 550 zł

 

Zwolniły się  dwa miejsca

 

 

Osoby chcące pływać łodzią motorową lub skuterem wodnym muszą posiadać patent sternika motorowodnego. Uprawnienia takie można zdobyć podczas naszych obozów żeglarskich lub na oddzielnych kursach organizowanych na różnych akwenach Wielkopoolski i woj. Zachodniopomorskiego. Zajęcia praktyczne odbywają się na łodzi motorowej typu rib. ... Zniżka dla osób uczących się do 26 roku życia! Cena za kurs 499 zł!!! . dsc03235 Pierwsze spotkanie organizacyjne oraz podstawowa teoria odbywa się w piątek, pierwszego dnia kursu o godzinie 16.00. Zajęcia teoretyczne: zajęcia odbywają się na sali wykładowej zgodnie z wytycznymi PZMiNW. cena zawiera: szkolenie teoretyczne i praktyczne, materiały szkoleniowe, podręcznik "sternik motorowodny - podstawowy podręcznik motorowodniaka". cena nie zawiera: opłaty za egzamin i wydanie patentu wg stawek PZMWiNW - 250 zł (dla uczniów i studentów do 26 lat - 125 zł)

Uprawnienia:

1. Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych

2. Prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej. *Osoby w wieku poniżej 16 roku życia mogą realizować swoje uprawnienia na jachtach motorowodnych o mocy silnika do 60 kW.

 

Wymagania:

1. Ukończony 14 rok życia

2. Zdanie egzaminu na stopień Sternika Motorowodnego Wydanie patentu po zdanym egzaminie: Aby otrzymać patent/licencję motorowodną, po zdaniu egzaminu, należy przesłać do biura Związku następujące dokumenty: zaświadczenie o zdaniu egzaminu potwierdzającego posiadanie wiedzy i umiejętności z zakresu żeglarstwa – wystawione przez Komisję Egzaminacyjną, - wniosek o wydanie patentu / licencji motorowodnej, - zdjęcie o wymiarach 3,5cm x 4,5 cm wklejone na wniosku, - pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na uprawianie turystyki wodnej- w przypadku osoby małoletniej, - dowód wpłaty za wydanie patentu - kserokopia dokumentu upoważniającego do 50% zniżki – w przypadku uczniów i studentów w wieku do 26 lat. Uczniowie i studenci w wieku do 26 lat uiszczają opłaty, w wysokości 25 zł. po przedstawieniu kopii ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej

 

 

Info tel 604603174 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.