SAILING.ORG.PL STARTUJE Z DARMOWĄ APLIKACJĄ MOBILNĄ DLA ŻEGLARZY

Warszawa, 03.08.2016 r.

Istniejący od niespełna miesiąca serwis internetowy Sailing.org.pl właśnie oddał w ręce internautów nową aplikację mobilną dla żeglarzy, dostępną na telefony z systemami Android i iOS. Poza treściami redakcyjnymi, użytkownicy znajdą w niej między innymi przewodnik po najciekawszych miejscach, wydarzeniach i usługach w okolicy, prognozę pogody dla żeglarzy oraz przydatne na wodzie narzędzia.

„Głównym celem aplikacji jest ułatwienie życia żeglarzom, dlatego postawiliśmy przede wszystkim na przydatne funkcje, takie jak spis miejsc i usług, które mogą być oceniane i komentowane przez użytkowników; polecane wydarzenia w okolicy, dokładna prognoza pogody, a także dokładna mapa, log oraz kompas.” – mówi Marcin Ślęzak, lider projektu Sailing.org.pl. Poza wskazanymi funkcjonalnościami, użytkownicy znajdą w aplikacji również treści redakcyjne z serwisu internetowego. „Jesteśmy pewni, że nasze materiały redakcyjne również zainteresują użytkowników aplikacji. Zwłaszcza te dotyczące techniki i szkolenia, bo to wiedza, która przyda się podczas każdego rejsu.” – dodaje.

Link do pobrania aplikacji – telefony z Androidem

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.org.sailing 

Link do pobrania aplikacji – telefony z iOS

https://itunes.apple.com/pl/app/id1126860176 

Oferty współpracy i zapytania:                                                 Kontakt dla mediów:

Maciej Jodzis                                                                         Katarzyna Mazur

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                                            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.